O nas

Wytwórnia Lodów Polskich „u Lodziarzy”. Tworzymy nową, pasjonującą historię lodów. Stań się jej częścią!

„U lodziarzy” to znana już niemal w całym kraju marka lodów kategorii Premium. Powstała z pragnienia odtworzenia ideału…- smaku lodów z dzieciństwa. Sekret sukcesu lodziarni działających pod wspólnym szyldem tkwi w… sercu. Tworzymy lody z pasji. Kochamy je. Nadają sens naszemu życiu. Bawimy się smakami, nie boimy się eksperymentować, chcąc nieustannie zaskakiwać klientów.

Nasze lody powstają w oparciu o oryginalną, polską, przedwojenną recepturę. Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości. Wykorzystujemy wyłącznie naturalne składniki.

Obraną filozofię doceniają klienci i zauważa rynek. Nie ma w tym przypadku, że pod każdą polską wytwórnią ustawia się kolejka…

Pierwsza lodziarnia powstała w 2015 roku. Dziś – po 2 latach działalności sieć liczy niemal 60 lokali i punktów sprzedaży. To koncept gwarantujący powodzenie. Mamy bowiem doświadczenie w odnoszeniu sukcesu. Tak było z LodamiBonano, które stały się największą franczyzową siecią lodziarni w Europie. Tak też będzie z wytwórnią „u Lodziarzy”. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.

Opinie naszych klientów